Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Kérjük ajánlja fel adója 1 -át! Wigner Iskola Közalapítvány Adószám 18584855-1-10. A Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola, Szakiskola és Kollégium matematika és fizika munkaközössége iskolánk névadójának, Wigner Jenő Nobel-díjas fizikus halálának 20. évfordulója alkalmából, hagyományteremtő szándékkal meghirdeti a Wigner Jenő Matematika Emlékversenyt és a Wigner Jenő Fizika Emlékversenyt. A szakmát választók az intézmény kere.

OVERVIEW

This website wignerkozepiskola.hu presently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have explored five pages inside the web site wignerkozepiskola.hu and found thirty-six websites referring to wignerkozepiskola.hu.

WIGNERKOZEPISKOLA.HU RANKINGS

This website wignerkozepiskola.hu is seeing varying levels of traffic all through the year.
Traffic for wignerkozepiskola.hu

Traffic ranking (by month) for wignerkozepiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for wignerkozepiskola.hu

A mozgás élet

A mozgás élet! Utazás, aktív pihenés, szállás, túrázás,. Fogkrém, fogkefe, WC papír, zsebkendő, fésű,. 2 db törölköző, tusfürdő. Ragtapasz, babakrém, elsősegély csomag, egyéni gyógyszerek.

Wigner Kollégium, Eger Szálláshely Egerben, kedvező áron

Szálláshely Egerben, kedvező áron. tanévre kollégiumi tagsági viszonyt szerzett tanulók névsora. Kollégiumi ballagás 2015 április 27.

WHAT DOES WIGNERKOZEPISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of wignerkozepiskola.hu Mobile Screenshot of wignerkozepiskola.hu Tablet Screenshot of wignerkozepiskola.hu

WIGNERKOZEPISKOLA.HU HOST

I found that the main page on wignerkozepiskola.hu took three hundred and ninety-two milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
193.225.32.5

WEBSITE IMAGE

SERVER OS AND ENCODING

I diagnosed that wignerkozepiskola.hu is weilding the Apache/2.2.16 (Debian) server.

Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola és Kollégium

DESCRIPTION

CONTENT

This website had the following on the web page, "Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player." We viewed that the web site said " Kérjük ajánlja fel adója 1 -át! Wigner Iskola Közalapítvány Adószám 18584855-1-10." It also said " A Wigner Jenő Műszaki, Informatikai Középiskola, Szakiskola és Kollégium matematika és fizika munkaközössége iskolánk névadójának, Wigner Jenő Nobel-díjas fizikus halálának 20. évfordulója alkalmából, hagyományteremtő szándékkal meghirdeti a Wigner Jenő Matematika Emlékversenyt és a Wigner Jenő Fizika Emlékversenyt. A szakmát választók az intézmény kere." The header had Wigner as the highest ranking search term. It is followed by Wigner Jenő, középiskola, and eger which isn't as ranked as highly as Wigner. The next words they uses is szakma. szakközépiskola was included and could not be viewed by search engines.

VIEW SUBSEQUENT BUSINESSES

Curmudgeons Corner

The news is deconstructed and moronic statements refuted with sardonic humor and impatient exasperation. Tuesday, March 10, 2015. Thursday, December 15, 2011. So, how many bird crashes has she seen? Friday, July 02, 2010. That which we call a rose.

ШiҨпεsαlvεs Jя.

Segunda-feira, 15 de agosto de 2011. Sábado, 16 de julho de 2011.

WigNWeave.com

Synthetic or Futura Lace Front Wig. Human Hair Lace Front Wig. OUTRE Synthetic Half Wig QUICK WEAVE DION. VIVICA FOX Synthetic Wig ISLAND. HARLEM 125 AFRO KINKY BRAID YAMAN. ISIS RED CARPET Synthetic Lace Front Wig RCP 248 MANDY. JANET COLLECTION Prestige Two Moroccan Remy YAKI. VIVICA FOX Synthetic Wig TAMARA.

Wig n Whiskers Drama Club - Home

Start your own free website.